Technická podpora

Pracovníci naší technické podpory vám mohou poskytnout celou řadu služeb, nezávisle na tom, zda-li jste naším stálým klientem nebo nás kontaktujete poprvé. Pro vyřešení vašich požadavků čerpáme z dlouholetých zkušeností v tomto oboru a to jak našich tak i partnerů v zahraničí, včetně rozsáhlých databází IBM. Níže uvádíme přehled nejžádanějších služeb, jejichž parametry mohou být ušité každému přímo na míru.

 MEZI ZÁKLADNÍ TYPY NABÍZENÉ PODPORY PATŘÍ:

    • Základní asistence – po zakoupení produktu obdržíte telefonní číslo, které můžete využívat pro telefonické konzultace.
    • Standardní podpora spojená s profilaxí – součástí této varianty technické podpory jsou asistence telefonické a e-mailové (formou komunikační databáze). Podpora je navíc rozšířena o periodické kontroly systému u zákazníka, analýzy LOG souborů a řešení problémů na místě.
    • Outsourcing systému – součástí této podpory je tzv. komplexní převzetí systému pod správu. Záruku za funkčnost systému v rozsahu definovaném smlouvou přebírá strana poskytující podporu. Rozsah poskytovaných služeb se řídí pravidlem: „Udělat vše, aby systém pracoval v dané smluvní šíři „.
    • Podpora v rozsahu 24×7 – každá z výše uvedených variant v sobě zahrnuje specifický rozsah poskytovaných služeb dle potřeb zákazníka. V rámci zkvalitnění služeb v současnosti volitelně nabízíme technickou podporu v rozsahu 24×7 (24 hodin sedm dní v týdnu)

 xesta