O nás

Vše o naší firmě

Jsme mezinárodní softwarová společnost se sídlem v České republice.


Od svého počátku klade společnost TCL DigiTrade důraz na pružnost, rychlost a komplexní řešení pro maximální spokojenost zákazníka. Dlouholetá zkušenost, orientace na trhu a individuální přístup ke klientům přinesly své ovoce v podobě desítek spokojených zákazníků. Patří mezi ně významné české, velké i menší, společnosti, jako CitiBank, IVAX Pharmaceuticals, K4, Severomoravská plynárenská, BorsodChem, Ahold, Radegast, Třinecké železárny, OKD Informatika, CS Cabot a další. Máme své zákazníky i v zahraničí. Můžeme jmenovat například londýnskou firmu Tri-continental, pro kterou zajišťujeme celý systém Lotus Notes včetně servisní podpory a to na dálku i na místě. Další zákazníky máme v Německu, USA, Kanadě, Mexicu, Africe atd.
Pro podrobnější informace si prohlédněte stránku referencí.

Firma TCL DigiTrade s.r.o. byla založena v roce 1996. Nabízí tedy, mimo jiné, dlouholeté zkušenosti ve svém oboru. Vyrostla ve společnost poskytující specializované služby s vysoce profesionálními procovníky…

 Spojením s Tri-continental Ltd., velkým IT Solution providerem z Velké Británie, jsme rozšírili poskytování svých služeb pro partnery na celém světě.

 Jsme partnerem firmy IBM

5644194925_84da46b62a_b