Práce obchodníka

Petra Malá je ve firmě Demo Team zodpovědná za obchod a nyní si plánuje práci na příští týden. Hned v pondělí vyráží do Ostravy, proto si chce naplánovat schůzky s klienty z tohoto města, které již delší dobu neoslovila.

V pohledu ‚Firmy‘ si vybere filtr – klienti v Ostravě a okolí – a omezí si je na ty, u kterých nebyla od začátku roku žádná aktivita.

hledani

Po smluvení schůzek si do kalendáře zadá informace, které se jí pak přehledně zobrazují v náhledu.

calendar

Tím, že schůzky zadala do kalendáře, vytvořily se jí i aktivity, které následně uvidí v seznamu všech svých aktivit. Jelikož schůzka ještě neproběhla a není z ní udělán zápis (není ukončená), zobrazuje se i v seznamu úkolů.

ukoly

Příští týden schůzky proběhnou, takže Petra z nich udělá zápis do připraveného dokumentu aktivity a schůzku označí jako Kompletní. Díky tomu již schůzka nebude figurovat mezi jejími úkoly.

schuzka

Jelikož na schůzce s klientem probírali jejich poslední nabídku a cena byla příliš vysoká, Petra zadala úkol svému kolegovi Pavlu Kosovi, který je zodpovědný za kalkulace, aby zkusil něco s cenou udělat. Úkol zadala tím, že vytvořila související aktivitu, jejíž manažerem bude Pavel Kos. Ten byl na úkol upozorněn emailem, úkol se mu zobrazil v jeho úkolech i kalendáři a je teď na něm, aby kalkulaci upravil a mohl úkol označit jako Kompletní. Jeho úkol se zobrazuje i na kartě Související aktivity u původního jednání Petry. Petra si může také nastavit, aby byla po provedení úkolu Pavlem informována. 

souvisejici