Adresář

V ADRESÁŘI můžete najít kontakty na všechny vaše zákazníky či partnery. Aplikace umožňuje zadat kontaktní údaje celé firmy i jednotlivých osob. Kromě kontaktních informací systém poskytuje rychlý přehled dalších dokumentů s firmou souvísejících. Snadno z karty firmy zobrazíte např. seznam aktivit či projektů vedených u této firmy.
Firmy a osoby lze také velmi rychle vyhledat. Máte možnost využít různé varianty řazení kontaktů, například dle typu klienta či manažera nebo jednoduše zadáte část hledaného názvu. 

Seznam firem

Základní práce s adresářem je opřena o systém tzv. pohledů, které poskytují nástroje pro rychlé vyhledání patřičného záznamu v databázi. Uživatel tak může k nalezení a otevření záznamu použít následující:

  • jednotlivé pohledy, které  jsou dostupné z levé navigace. Ty řadí a seskupují data v předdefinované logice
  • použitím nástrojů pro vyhledávání

Z jednotlivých pohledů mohou uživatelé záznamy exportovat ve formátu MS Excelu. Seznam exportovaných záznamů odpovídá vyhledávacím kritériím, které uživatel zadal pro zobrazení v prohlížeči. 

netnotes_firmy

Karta firmy

Karta firmy je rozdělena na jednotlivé záložky, v nichž jsou informace rozčleněny do logických sekcí. Součástí formuláře je tlačítková lišta umožňující aktivní práci se záznamem.

  • při vytváření nového záznamu firmy je možno využít možnosti dotažení kontaktních údajů z obchodního rejstříku. Stačí vyplnit IČ firmy a kliknout na tlačítko ‚dotáhni adresu z Obchodního rejstříku‘, dle IČ dojde ke stažení a vyplnění kontaktních údajů do patřičných polí záznamu o firmě. 

netnoste_adresar

  • kartu firmy s vybranými souvisejícími informacemi je možné nechat převést do PDF a následně zaslat například emailem nebo vytisknout např.  jako podklad pro poradu
  • z karty firmy lze prostřednictvím menu ‚+ Vytvořit‘ založit záznam související osoby a aktivity. Na takto vytvořených záznamech bude firma již předdefinována.

netnoste_firma

 

Související aktivity

Jedna ze záložek na kartě firmy zobrazuje seznam souvisejících aktivit. Položky v seznamu aktivit jsou zobrazovány dle příslušných přístupových práv uživatele. 

cust_company_3

 

Další firmy poblíž

Na jednotlivé záznamy firem jsou automaticky dotahovány GPS souřadnice jejich sídla dle adresy na kartě firmy.  Těchto údajů je pak využito k zobrazení seznamu firem, které se nacházející poblíž zvolené firmy, seřazeny dle vzdálenosti v kilometrech. Hodláte-li navštívit svého zákazníka a budete mít nějaký čas navíc, zde zjistíte, které firmy se nacházejí v nejbližším okolí.

Více o této funkci naleznete zde.

cust_company_4