NOTES INFO: 18.8.2015

NOTES INFO

NOTES INFO


Windows 10 a podpora IBM Notes klienta

S příchodem Windows 10 a možného upgradu zdarma může vznikat otázka, jak je to s kompatibilitou s IBM Notes klientem? Takže … IBM Notes klient je oficiálně podporován od verze 9.0.1 FP4, která již vyšla před nějakou dobou. iNotes a Notes Browser Plug-in budou podporovány od verze 9.0.1 FP5

Původní zprávu naleznete zde: https://www.ibm.com/developerworks/community/blogs/LotusSupport/entry/NotesandWindows10?lang=en

ln901fp4


IBM Notes pošta v NET.Notes

V aplikaci NET.Notes lze zobrazit emailové zprávy z vybrané složky uživatelovy pošty. Napojeno je to přes IMAP rozhraní, takže lze pracovat i s poštou IBM Notes. Zprávy můžete nejen prohlížet, ale i třeba zařadit do jiných modulů, příkladem k zakázkám, do spisové služby, k marketingovým akcím atd.

netnotes_imap


LN Admin Tip: Prevence náhodného smazání složky v poště

Stalo se vám již, že jste místo emailu měli označenu složku a použitím klávesy ‘Del’ jste ji nechtěně vymazali? Pokud se vám to děje a chcete tomu zabránit, vložte si do notes.ini následující řádek a restartujte LN klienta:

DisableDelKeyForNavigator=1


Kalendář Google pro Android – měsíční přehled

Používáte na svém Android telefonu nebo tabletu kalendář Google? Pokud ano, možná jste ovšem nezaregistrovali, že nám Google vrátil zpět pohled ve formě měsíčního přehledu kalendářových položek. Pokud tedy máte rádi nadhled nad svým časem, měsíční přehled vás jistě potěší.

gapps_N6_month


nechcete-li dostávat tyto novinky, napište nám tady.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *