NOTES INFO: 6.3.2017

NOTES INFO


Connect 2017

Koncem února proběhla v San Franciscu konference IBM Connect 2017, která byla původně známá jako Lotusphera. Pro nás, co se zabýváme IBM Domino/Notes přinesla jen pár novinek. Především byl potvrzeno, že Domino bude podporováno nejméně do roku 2021 a již nebude žádná další verze, jako například Domino 10. Veškeré změny jsou nově ve formě tzv. Feature Packu, kdy nyní je k dispozici verze 7. Co bude v dalších verzích vidíte na obrázku níže:


Převod IBM Notes dokumentů do MS Wordu

Pokud potřebujete převést své Notes dokumenty do MS Wordu, vytvořili jsme pro tyto účely migrační techniku, pomocí které je možné toto udělat. Jednotlivé Notes dokumenty jsou během migrace uloženy na souborový systém, každý ve formě MS Wordu (docx) s tím, že formátování výsledného dokumentu lze přesně definovat. Jelikož je převod zcela v naší režii, jsme například schopni do výsledných MS Wordů slučovat informace z více LN dokumentů, jako například ISO norma a k ní uvedené komentáře.
Možnosti převodu:

  • export textových polí
  • export rich-textů
  • patičky a hlavičky
  • vkládání obrázků
  • export souborových příloh

Podrobnosti o této technice naleznete tady


Snídaně se Salesforce – 10.3.2017

Připomínáme ještě snídani se Salesforce, kde Vám přiblížíme, Jak najít zákazníky, Jak rychleji uzavřít obchod a Jak měřit výkon obchodního týmu.

10. března (pátek) v Impact Hub Ostrava, Sokolská tř. 1263/24, Ostrava

K dispozici jsou ještě poslední volná místa.